Вт. Лип 16th, 2024

Натомість ті, кого й палкою не загнати працювати, зазвичай мають куди кращі успіхи

Перша група крові

Власники першої групи крові не просто люблять працювати, вони готові присвячувати улюбленій справі весь свій час. Прохання від колег чи друзів вони виконують охоче та вчасно. Завдяки працьовитості та порядку в голові ці люди домагаються поставленої мети та дивують близьких результатами.

Друга група крові

Ці люди – з тих, хто робитиме лише те, що важливе для них самих. Вони можуть годинами займатися своїми справами, але ігнорувати прохання щодо прибрання в кімнаті або помити посуд. Лінь присутня в їхньому житті, але не постійно.

Третя група крові

Люди з третьою групою крові та лінощі – нерозлучні друзі. Вони не соромляться заявляти про те, що їм не хочеться вчити уроки або готуватися до важливих проєктів, але часто їм все сходить з рук. Ці люди заповзятливі, і замість самостійної роботи вони вміють делегувати справи та викручуватися з незручних ситуацій.

Четверта група крові

Представники цієї групи вміють працювати на знос, але вони розуміють, що зрідка лінуватися – це навіть корисно. Вони дозволяють собі час від часу нічого не робити – влаштовують своєрідні дні детоксу. Так вони уникають емоційного вигоряння на роботі.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.