Пт. Лип 12th, 2024

Схуднення також допомогло знизити ризик серцевих та аутоімунних захворювань

Колаж: УНІАН

Медсестра з Британії Нікола Вейкленд поділилася досвідом схуднення і розповіла, як їй вдалося скинути вагу одразу на два розміри за чотири місяці. Схуднення також допомогло британці знизити ризик серцевих та аутоімунних захворювань, пише Express.

Раніше медсестра більшість днів на тиждень харчувалася фаст-фудом і намагалася знайти час для приготування здорової, поживної їжі.  33-річна жінка помітила, що її вага збільшилася на 20 кілограмів, і вона була змушена носити одяг 18-го розміру.

Я перепробувала різні дієти та підрахунок калорій, але через брак часу та енергії на приготування їжі жодна з них мені не допомогла.

 

Я почала зневірятися, але потім дізналася, що здорове харчування не обов’язково забирає багато часу і змушує відчувати себе обділеною, – розповіла Нікола.

Плани харчування допомогли медсестрі покращити своє здоров’я завдяки поживній їжі та здоровим перекусам. Вона побачила зміни у своєму тілі та загальному стані здоров’я.

Наразі вона бере участь у тріатлоні та планує здійснити свою мрію – приєднатися до національної хокейної ліги. Тепер вона носить одяг 16-го розміру і робить вибір на користь більш здорової їжі, включаючи бурито на сніданок, поживний рис і куряче м’ясо в горщиках, протеїнові піци і три перекуси з високим вмістом білка на день.

Вона додала, що її дієта є здоровою та поживною і дозволяє насолоджуватися піцою, бурито, макаронними виробами та печивом. Це дозволяє їй бути менш обділеною.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.