Пн. Лип 22nd, 2024

Прикмети наших пращурів

Срібна каблучка

Це проста і недорога  прикраса, яку може дозволити собі кожен. Срібло володіє особливими магічними властивостями. Воно блокує будь-які негативні потоки, що оточують нас. Це безсумнівний плюс будь-яких срібних виробів.

Головний і єдиний мінус срібних  прикрас — це їх несумісність з іншими дорогоцінними металами. У срібла посередня сумісність з платиною, а ось із золотом його краще зовсім не носити, тому що цих два метали є повними протилежностями один одному.

 

Червона нитка

У фен-шуй червоний колір вважається найпотужнішим з енергетичної точки зору. Він залучає удачу, відлякує злих духів, а також допомагає зводити навколо людини невидиму стіну, що захищає від псування і пристріту.

Червону нитку носять на руці. Кращий матеріал — шовк, вовна, бавовна. Крім червоної нитки, відлякувати негативну енергію будуть і інші елементи цього кольору.

 

Шпилька

Шпилька здавна вважається дуже ефективною в плані захисту від пристріту, порчі, прокльонів. Приколювати шпильку можна на одяг, на сумку, на штори.

Сіль

Сіль — це сильний захист від негативної енергії, тому її часто використовують в ритуалах. Єдине питання — як носити її з собою. Для цього підійде простий мішечок, зроблений з натурального матеріалу: бавовни, шовку або вовни.

Хрестик

Священнослужителі кажуть про те, що хрестик врятує людину від будь-якого зла. Навіть якщо людина невіруюча, хрестик її нічого поганого не зробить. Головне — пам’ятати, що це не просто  прикраса, а справжня сакральна і дуже особиста річ.

Хрестик повинен належати лише одній людині.

Він може бути зроблений з будь-якого матеріалу. Купувати його краще всього в церкві. Там продаються хрестики зі срібла, золота і дерева.

ДжерелоДжерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.