Пн. Лис 25th, 2024

Фотоепіляція — ефективний метод усунення небажаного волосся на різних ділянках тіла. Технологія базується на впливі високоімпульсних спалахів світла. Під час процедури пігмент меланін нагрівається, вивільняючи велику кількість тепла для знищення волосяного фолікулу. На сьогоднішній день існує безліч моделей фотоепіляторів для домашнього використання. Одним з найпопулярніших виробників в Україні вважається компанія Ulike. В даній статті ми розповімо вам про продукцію бренду, а також особливості фотоепіляції.

Принцип дії та особливості фотоепіляції

Фотоепіляція стала інновацією в світі видалення небажаного волосся з будь-якої ділянки тіла. Вона входить до числа найбільш популярних процедур завдяки високій ефективності та безпеці. Разом із лазерною епіляцією цей метод вважається одним із найкращих у сфері естетичної косметології. Світлова енергія рівномірно впливає на шкіру, забезпечуючи точність і мінімізуючи ризик пропусків або нерівностей.

Основою фотоепіляції є принцип селективного фототермолізу — вибіркове нагрівання меланіну, який накопичується у волоссі.

Процедура відбувається наступним чином:

  • меланін у волосяному фолікулі поглинає світлові імпульси, що викликає його нагрівання;
  • під дією тепла кров у капілярах, які живлять волосся, згущується, що блокує доступ кисню й поживних речовин до фолікула;
  • в результаті волосяний фолікул руйнується, а волосся поступово випадає.

Використовувати фотоепілятор можна на будь-якій ділянці тіла (на обличчі, ногах, в зоні бікіні, під пахвами тощо). Цей метод є практично безболісним, а також дозволяє досягти стійкого результату. Серед недоліків можна виділити лише те, що фотоепіляція неефективна для сивого та світлого волосся.

Як виконується процедура

Найкраще робити епіляцію ввечері. Після процедури на шкірі можуть з’явитися почервоніння, які до ранку зійдуть.

Користуватися фотоепілятором доволі просто:

  • перед початком оброблювану ділянку потрібно ретельно поголити;
  • після гоління шкіру слід насухо витерти рушником. Вона повинна бути абсолютно сухою, тому наносити будь-які гелі або лосьйони забороняється;
  • обов’язково потрібно одягнути захисні окуляри;
  • далі потрібно розмістити світлове віконце вертикально до шкіри та натиснути кнопку режиму, щоб розпочати видалення волосся;
  • час проведення залежить від площі вибраної ділянки.

Застосовувати пристрій можна практично на всіх зонах. Наприклад, модель Air 10 від Ulike ефективно видаляє рослинність на ногах, руках, обличчі, грудях, пахвах та в зоні бікіні. Завдяки технології охолодження фотоепілятор мінімізує больові відчуття та запобігає подразненням.

В перші дні після процедури краще відмовитися від гарячого душу. Також не можна наносити на тіло спиртовмісні лосьйони, скраби та жирні креми.

Скільки потрібно процедур і яка тривалість результату

Різні фотоепілятори дозволяють досягти різного результату. Наприклад, модель Ulike Air 3 зменшує кількість волосся на 93% за 4 тижні, а Ulike Air 2 — на 90%. В будь-якому випадку, на початковому етапі (1-4 тижні) рекомендується проводити процедури тричі на тиждень.Ви помітите видиме зменшення кількості волосся вже через кілька тижнів регулярного використання. Цей етап є ключовим для підготовки волосяних фолікулів до подальшого руйнування.

В період з 5 по 8 тижні частоту процедур можна зменшити до одного разу на два тижні. Завдяки накопичувальному ефекту фолікули стають слабшими, і волосся починає випадати. Ви помітите, що його густота значно зменшилася, а шкіра стала більш гладкою. З 8 по 12 тижній слід проводити 1-2 підтримуючі процедури на місяць. В цей час більшість користувачів вже досягають бажаного результату — шкіра стає гладкою, а небажана рослинність зникає.

Важливо пам’ятати, що тривалість та ефективність курсу залежить від індивідуальних особливостей вашого організму, кольору волосся, типу шкіри та зони обробки. В якщо ви хочете купити фотоепілятор за розумною ціною, запрошуємо на сайт компанії Ulike. Там ви отримаєте процесійну консультацію та відповіді на всі цікавлячі вас запитання.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.