Пн. Лют 26th, 2024

Овен

Сьогодні важливих новин не передбачається. Увечері можливі сварки чи розбіжності з близькими. Виявляйте терпіння і толерантність.

Телець

Присвятіть першу половину дня щоденним рутинним справам. Після обіду можливі непорозуміння з колегами чи рідними. Будьте уважні за кермом.

Близнюки

День вдалих збігів і успіхів у справах. Питання, що виникли у вас сьогодні, залишаться на порядку денному ще кілька тижнів.

Рак

Будьте уважні у другій половині дня. Зірки попереджають про можливі складнощі у спілкуванні. Виявляйте стриманість, щоб не загострювати ситуацію.

Лев

Легкість у спілкуванні та гарний настрій супроводжуватимуть вас цілий день. Ввечері доведеться з’ясовувати стосунки з близькими.

Діва

Важливі та складні справи краще планувати на першу половину дня. До вечора вам доведеться виплутуватися з напружених та стресових ситуацій.

Терези

Надвечір можливий аврал на роботі. Намагайтеся зберігати холоднокровність і спокійніше реагувати на неприємності. Завтра ситуація покращає.

Скорпіон

Сьогодні доведеться вирішувати безліч проблем, брати участь у напружених суперечках. Також не сподівайтеся на допомогу навколишніх.

Стрілець

Якщо вам доведеться спілкуватися з малознайомими людьми, будьте обережними. Не варто торкатися давніх проблем у суперечках з близькими.

Козеріг

Ввечері доведеться вирішувати складні питання, пов’язані з конфліктними ситуаціями. Виявляйте дипломатичність, не дозволяйте емоціям керувати вашими діями.

Водолій

Корисно зайнятися інтелектуальними справами, які приносять вам приємні емоції. По обіді доведеться вирішувати складні чи неприємні питання.

Риби

Не варто сьогодні розпочинати нових справ. Протягом дня виникатимуть несподівані перешкоди. Намагайтеся уникати стресу в сімейних стосунках.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *