Сб. Чер 22nd, 2024


У списку їх 5

Єлизавета

Ці жінки завжди отримують бажане, причому без особливих зусиль. Життєвий шлях Єлизавети рівний, повний везіння, без особливих тривог та різких поворотів. Багато чоловіків готові розділити з ними життя.

Ганна

Власниці імені працьовиті, відповідальні та добрі. Своєю наполегливою працею вони завжди приходять до бажаної мети. Ганни постійно навчаються чогось нового та розвиваються. Доля дарує їм не лише блискучу кар’єру, а й щасливу родину.

Ніна

Ніна завжди готова піти всупереч традиціям і підвалинам, доля благословляє її сміливість. Крім того, володарка імені впевнена у собі, наділена лідерськими рисами та точно знає, чого хоче. Вони легко досягають успіху у будь-якій сфері.

Уляна

Неймовірно жіночна, ніжна та вразлива Уляна має здатність гармонізувати простір навколо себе. Поруч із ними легко та комфортно, вони чуйні та завжди готові прийти на допомогу.

Ксенія

Ці жінки відрізняються добрим і дбайливим характером, вони стають не тільки відповідальними дружинами та матерями, а й добрими керівниками. Ксенія дає близьким цінні поради та оточує їх любов’ю. Її тепло також приваблює чоловіків.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.