Чт. Чер 20th, 2024

Благодійний фонд Insipration Family засновано з метою надання допомоги онкохворим пацієнтам в Україні. Фонд пропонує широкий спектр послуг, які включають емоційну підтримку, консультації, інформаційну допомогу, адвокацію прав пацієнтів, а також розширення доступу до медичного лікування.

Основні напрями діяльності фонду:

  1. Консультаційна та інформаційна підтримка: Фонд надає консультації щодо можливостей отримання безкоштовних медичних послуг та лікування як в Україні, так і за кордоном. Це особливо важливо для пацієнтів, які шукають альтернативні варіанти лікування або потребують додаткової інформації щодо свого стану.
  2. Емоційна підтримка: Лікування раку є фізично і емоційно виснажливим процесом. Фонд організовує заходи для емоційної підтримки пацієнтів, допомагаючи їм справлятися з депресією, стресом та емоційним вигоранням.
  3. Канцеросвіта: Одним із важливих аспектів діяльності фонду є освіта. Фонд проводить інформаційні кампанії, які спрямовані на зміну ставлення до онкопацієнтів у суспільстві та подолання страху перед діагнозом.
  4. Адвокація прав пацієнтів: Фонд представляє інтереси онкопацієнтів на державному та міжнародному рівнях, забезпечуючи захист їхніх прав та доступ до необхідних медичних послуг.
  5. Фінансування лікування: Однією з ключових програм є збір коштів на лікування, яке не покривається державним фінансуванням. Фонд забезпечує придбання ліків та проведення діагностичних процедур, необхідних для лікування онкологічних захворювань.

Реалізовані проекти та результати:

Фонд Insipration Family активно допомагає онкопацієнтам навіть у складних умовах, таких як війна в Україні. За час своєї діяльності фонд надав допомогу тисячам пацієнтів, забезпечивши їх необхідними ліками та фінансовою підтримкою для лікування за кордоном.

За останніми даними, фонд провів понад 480 консультацій щодо лікування в Україні та 125 консультацій щодо лікування за кордоном. Понад 230 пацієнтів отримали безкоштовне лікування за кордоном, а понад 2500 одиниць ліків було роздано як гуманітарну допомогу.

Як підтримати фонд:

Фонд активно запрошує небайдужих громадян та організації до співпраці та підтримки. На сайті Insipration Family можна зробити разову або щомісячну пожертву, обравши зручну суму та валюту. Всі зібрані кошти спрямовуються на забезпечення онкопацієнтів необхідними ресурсами для боротьби з хворобою.

Фонд також пропонує можливість долучитися до волонтерської діяльності, яка охоплює різні аспекти підтримки пацієнтів, від емоційної допомоги до організації благодійних заходів.

Insipration Family – це надійний партнер для тих, хто бореться з онкологічними захворюваннями. Його місія полягає у забезпеченні кожного пацієнта шансом на повноцінне життя без раку, через комплексну підтримку та доступ до необхідних медичних ресурсів.

Благодійний фонд допомоги онкохворим Insipration Family робить значний внесок у боротьбу з онкологічними захворюваннями в Україні, і кожна пожертва або волонтерська допомога наближає їх до досягнення цієї благородної мети.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.