![](https://www.rbc.ua/static/img/3/7/371798702_679282564232811_2017406346495238520_n_1300x820.jpg)
Національна команда України зусиллями півзахисника Георгія Судакова повела в рахунку в протистоянні у кваліфікації до чемпіонату Європи 2024 року проти Північної Македонії.
Серія атак “синьо-жовтих” у середині першого тайму таки принесла плоди. На 30-й хвилині Судаков змістився до центру з лівого флангу та після дотику Зінченка вирішив бити з-за меж штрафного. М’яч зачепив оборонця Серафімова та влетів точно в кут.
Відео гола Судакова: