Пн. Лип 22nd, 2024

Збігів не існує, все відбувається з якоюсь метою

З точки зору нумерології дата вашого народження – не випадковий набір цифр. Вона свідчить про чарівний дар, який ви отримали, коли прийшли в цей світ.

І про який, до речі, можете навіть не підозрювати.

Не має значення, вірите ви в це, чи ні. Навіть, якщо ви ніколи не намагалися вирахувати цю інформацію – ваш дар завжди з вами. Отже, щоб обчислити свій чарівний дар, зробіть наступне:

Додайте цифри дати свого народження: день, місяць, рік. Підсумуйте, поки не отримаєте одну цифру.

Наприклад, якщо ви народилися 1 серпня 1978 року, розрахунки будуть наступними:

1 + 8 + 1 + 9 + 7 + 8 = 34 = 3 + 4 = 7.

Як ви переконаєтеся незабаром, отримане число має величезне значення. На основі отриманих знань ви дізнаєтеся про те, про що навіть не підозрювали.

Цифра 1. Чари

Якщо ви отримали в результаті обчислень цифру «1», то знайте, що ця цифра означає Створення, Творіння.

Вважається, що під цим числом народжуються люди з найпотужнішими магічними здібностями. У них існує ключ до царства магії.

А ще у таких людей – неймовірна воля. Але повинні попередити вас: намагайтеся не маніпулювати і не використовувати свій дар для того, щоб контролювати всіх і все навколо.

Ваш Дар: Волевиявлення і Відвага

Цифра 2. Емпатія

Ви дуже чутливі до енергії, яка нас оточує. Набагато більше, ніж інші люди. Ось чому ви вже з раннього дитинства вмієте відчувати і розуміти інших людей. Та вмієте співпереживати і співчувати.

Ваш магічний дар знаходиться в серці, хочете ви цього чи ні. А також – в «третьому оці».

Ви можете використовувати цей дар для того, щоб полегшувати біль інших людей. Також – для швидкого відновлення своєї енергії, коли «заземлюєтесь» і встановлюєте контакт з природою.

Ваш Дар: Мрії й Інтуїція

Цифра 3. Триликий Місяць

Ця цифра символізує три фази Місяця. Ви є «інструментом і провідником» Триєдиної Богині. Про цю Богиню написано в трактаті англійського письменника Роберта Грейвса «Біла богиня». Згідно з уявленнями Грейвса, Триєдина богиня (сам він називав її «Білою Богинею Народження, Любові і Смерті») вшановується в формах «діви», «матері» і «старої», які відповідають трьом стадіям жіночого життя і трьом фаз Місяця: молода, повна і спадна.

Тому в вас одночасно присутня сила творіння і сила руйнування. У народі часто кажуть: «Будь обережний зі своїми бажаннями». То знайте – це про вас. Річ у тому, що всі ваші думки і бажання легко можуть втілитися в реальність.

Ваш Дар: Створення і Руйнування

Цифра 4. Менталіст

Цифра «чотири» символізує 4 елементи нашої Землі: Вогонь, Воду, Повітря і Землю. Ваша сутність знаходиться в ідеальному балансі з усіма цими 4 стихіями, тому ви дуже раціональні й дуже розумні.

Оскільки ви постійно черпаєте енергію цих стихій, на вас дуже важко накласти прокляття. Вся річ у тому, що Вогонь, Вода, Земля і Повітря створюють навколо вас свого роду особливе магічне поле, яке відбиває будь-який негатив.

Ваш Дар: Ментальна магія

Цифра 5. Спіритуаліст

Цифра «5» символізує п’ятий елемент – Дух (Ефір, як його називали в давньогрецькій магії). Народжені під цією цифрою, знаходяться в постійному контакті з духовним царством. Вони легко можуть викликати сили з потойбічного світу і спілкуватися з ними.

Ось чому такі люди можуть бути відмінними спіритуалістами. Адже ними керує «п’ятий елемент» – Дух!

Ваш Дар: Контакт з духами й Магія Предків

Номер 6. Учень Сонця

Цифра 6 символізує Сонце і все, що з ним пов’язано. Отже, ви володієте потужним потоком енергії всередині. Ваш магічний Дар бере свій початок від Сонця. А значить ви – практично всемогутні.

Ви – цілитель і лідер. Але не забувайте про те, що велика сила – це також величезна відповідальність. Намагайтеся не переборщувати зі своїм даром і не використовувати його на шкоду іншим людям.

Ваш Дар: Ритуальна Магія і Зцілення

Номер 7. Учень Місяця

Цифра 7 символізує Місяць і всю його магію. Ваш магічний дар – це чиста і неприборкана магія Місяця.

Вам навіть не треба нічого читати або дізнаватися про ритуальну магію – ви наче з народження знаєте, що і як робити. І все виходить легко і віртуозно. Цей дар імпровізації пов’язаний з інтуїцією, яка дуже сильно розвинена у вас.

Ще один дар – це те, що ваші мрії, як правило, мають пророчий характер. Як тільки ви про щось починаєте мріяти – це негайно виконується. Якщо ви з розумом і мудрістю будете користуватися своїм даром, то зможете творити чудеса!

Ваш Дар: Бачення і Віщі Мрії

Цифра 8. Традиційне чаклунство

Цифра 8 вважається однією з найбільш магічних. Якщо ваш день народження пов’язаний з «8», то ви володієте величезною магічною силою.

У вас всередині «вбудований» своєрідний компас, і ви точно знаєте, що правильно, а що – ні.

Ваш Дар: Енергетичні Маніпуляції і Алхімія

Цифра 9. Шаман

Остання цифра зі списку символізує об’єднання всього перерахованого вище. Це ворота, де все закінчується і починається знову. Ось чому ви бачите речі, як ніхто інший.

Ви артистична і творча натура, тому бачите світ і людей «нестандартно» – з різних фокусів і перспектив. А значить ви можете лікувати і зцілювати.

Оскільки ця цифра символізує смерть і відродження, то ви відчуваєте привидів і духів. Тому можете виходити за межі звичного світу і людських можливостей, як це роблять всі шамани.

Джерело: Патріоти УкраїниДжерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.