Пт. Чер 21st, 2024


Цікавий тест

Фото ілюстративне

Чи ви коли-небудь замислювались, у якій зі світових столиць ваша душа могла жити у минулому? Для того, аби дізнатися про це, оберіть зображення, яке вам сподобалося найбільше, та прочитайте пояснення.

Дублін

Можливо, у вашому попередньому житті ви насолоджувались жвавою культурою цього міста. Вашу творчість, ймовірно, підживлював дух свободи, гостинності та багатої літературної спадщини, які є характерними для цього міста.

Монреаль

Ваша душа знаходить спокій там, де історія існує поруч із сучасністю. Життя поряд з горою Мон-Руаяль, прогулянки через мальовниче старе місто могли б стати вашою звичкою, де ви могли б насолоджуватись красою культурного різноманіття та природи.

Сідней

У вас – душа мандрівника, яка жадає пригод та нових вражень. Життя в тіні Оперного театру Сіднея та поруч з величезним Гарбор-Брідж, можливо, відображає вашу любов до моря, сонця та сучасного мистецтва, які існують у гармонії.

Марракеш

Життя у самому серці Медіни, з її яскравими кольорами площі Джемаа-ель-Фна та запахами спецій, відкриває у вас бажання поглибленого занурення в чужу культуру, стираючи грані між минулим та сьогоденням.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.