Пн. Лип 22nd, 2024

Спробуйте і ви

Алюмінієва фольга – універсальна річ у вашому домі. В ній можна не лише щось запікати, загортати продукти чи використовувати як попільничку. Фольга також допоможе вам розморозити морозилку.

Незалежно від моделі морозильника, утворення шарів льоду на полицях може створювати незручності та затримувати доступ до замороженої їжі.

Трюк з алюмінієвою фольгою полягає в тому, що вона може ефективно розморозити морозильну камеру за декілька хвилин.

Якщо льоду небагато, можна просто покласти фольгу всередину морозильника.

Якщо льоду багато, краще спочатку повністю розморозити пристрій, а потім застелити внутрішню частину алюмінієвими листами.

Техніка проста: необхідно викласти продукти з морозильної камери та вкласти алюмінієву фольгу по всьому внутрішньому простору – зверху, знизу та з боків. Після цього поверніть продукти назад у морозилку.

Алюмінієва фольга виконає роль бар’єра для утворення льоду, що дозволить вам забути про набридливу процедуру розморожування, пише uaportal.

Цей метод також дієвий для висувних ящиків морозильника. Устелений алюмінієвою фольгою, ящик залишатиметься чистим та зручним у використанні, адже для прибирання вам просто доведеться замінити алюмінієві листи на нові.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.