Пн. Гру 11th, 2023

Дата: 26.10.2023 13:52

Кількість переглядів: 4


19 жовтня Костопільська громада приймала ГО «Фундація «Простір», що презентувала Проєкт «Аналіз
доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» на чолі з координатором проєкту Сергієм Митрохіним.

Під час зустрічі обговорили методологію дослідження доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг у громаді. Також розмовляли про створення робочої групи у громаді, яка надалі займатиметься питаннями аналізу доступності та чутливості до конфліктів соціальних послуг, визначатиме перелік об’єктів соціальної роботи для дослідження.

На робочій зустрічі з представниками громадської організації були присутні заступник міського голови Андрій Ткачук, працівники виконавчого комітету Костопільської міської ради та члени громадських організацій громади.

Експерти провели дослідження об’єктів соціальної роботи в громаді, для визначення шляхів покращення їх доступності. Результатом роботи Проєкту має стати створення соціального паспорта громади, відбір на конкурсній основі об’єктів на розробку ПДК та оснащення елементами доступності.


« повернутися

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.