І потрібні вони не тільки для боротьби з вільними радикалами
Антиоксиданти, поряд із вітамінами, мінералами та іншими нутрієнтами, відіграють важливу роль у підтримці здоров’я людини. Вони не тільки борються з вільними радикалами, але й мають безліч інших корисних властивостей.
Серед рослин, які ми вживаємо у сирому вигляд сирими, абсолютним лідером за вмістом антиоксидантів є орегано. Ця дивовижна трава має потужні протимікробні властивості і допомагає боротися з різними проблемами, такими як синдром хронічної втоми, вірус Епштейна-Барр, грибкові та дріжджові інфекції, а також синдромом надмірного бактеріального росту.
Шавлія — ще одна рослина, багата на антиоксиданти. Вона особливо корисна людям, які страждають від підвищеного потовиділення без видимих причин. Шавлія активує парасимпатичну нервову систему та пригнічує симпатичну, допомагаючи організму розслабитися.
М’ята перцева – справжній друг для системи травлення. Вона допомагає впоратися зі здуттям живота та стимулює виділення жовчі з печінки, покращуючи процес травлення. Тим’ян і розмарин також мають протимікробні властивості.
Розмарин, крім того, можна використовувати у вигляді олії для стимуляції росту волосся, якщо наносити його на шкіру голови.
Меліса – відмінний засіб для заспокоєння нервової системи. Вона допомагає знизити стрес та покращити якість сну.
Що стосується рослин, які ми використовуємо в сушеному та меленому вигляді, то найбільша кількість антиоксидантів міститься у гвоздиці. Вона має потужну протимікробну та антипаразитарну дію.
Ще однією спецією, багатою на антиоксиданти, є ямайський перець. Перець горошком, як ми його називаємо, корисний при запальних процесах в організмі.
А кориця — справжня знахідка для людей, які страждають на проблеми з рівнем цукру в крові. Вона допомагає регулювати цей показник та запобігати розвитку діабету.
Повідомлення про здоров’я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.