Пт. Лип 19th, 2024

За допомогою астрології можна розкрити про себе дуже багато таємниць

Знак Зодіаку може дати інші підказки, наприклад як уберегтися від поганого ока. Адже давно помічено, що представники різних знаків по-різному на це реагують. Для одних погане око не страшніше за історії з дитячих казок. А для когось може стати суворою реальністю, що підносить багато неприємних сюрпризів.

Як не дивно, але представники Тельця перебувають у цьому списку. Хоча за великим рахунком вони не дуже схильні до чогось подібного. У них, в принципі, хороший захист.

Але є маленький виняток із цього правила. Річ у тім, що Тельці дуже вразливі для наврочень.

 

Просто тому, що дуже приземлені люди.

У цьому вся сила і слабкість представників цього знака. Тільці завжди бачать можливості та вміють ними користуватися. Пристріт же не дає цьому траплятися.

У результаті у Тельця можуть не йти справи, валяться на голову купа дрібних неприємностей, які дуже сильно тиснуть на нерви.

Щоб подібного не допускати потрібно завести талісман. Їм може стати будь-яка річ, яка завжди є в кишені чи сумочці. Воля та сильна енергетика зроблять все інше.

У представників Діви чимось схожа ситуація з Тельцями. Але є свої тонкощі. З одного боку, з представниками цього знаку довго не живуть подібні речі.

Псування чи прокляття, представники Діви часом навіть не помічають.

 

Особливо якщо вони у житті впевнені у собі люди. Для них це не більше ніж тимчасова складність, дрібниця яка не варта сильної уваги.

А ось пристріт представникам цього знака може принести багато неприємностей. Просто тому, що сплутає всі карти та плани, адже все, що може зірватися, обов’язково зірветься. Все, що може піти не так обов’язково, так і буде. А це дуже сильно псує нерви Дівам, адже вони ненавидять, коли все йде не так, як вони запланували.

Але і тут є досить простий вихід, за аналогією з Тельцями, Дів може сильно врятувати талісман, бажано рунний.

Найсприйнятливіші до тонкого світу магії — представники Риб, вони ж найвразливіші до різноманітних магічних неприємностей. Але це не означає що будь-який маг-початківець може завдати їм купу неприємностей.

Навпаки!  Риби інтуїтивно або просто через свою передбачливість збирають у себе цілі колекції різних корисних штук.

А якщо представник Риб ще й захоплюється чимось езотеричним… То тоді в невдачливого злидня почнуться веселі часи. Адже багато Риб навіть не підозрюючи самі є носіями поганого ока. Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.