Ср. Лип 24th, 2024

Вічна пам’ять і слава!

Завтра, 27 червня, у Рівному попрощаються із 37-річним Захисником Петром Макариком, який віддав своє життя за свободу рідної землі.

Прощання відбудеться о 9:30 на майдані Незалежності. Поховають Героя на кладовищі «Нове», повідомили у Рівнераді.

Петро Макарик родом із села Олександрія Рівненського району. Там закінчив місцевий ліцей.

Мама Героя Зінаїда Матвіївна розповіла:

Тато Петра помер у 29 років, тож фактично син весь час ріс лише зі мною. Завжди був поряд, працював разом зі мною – навчався усього, що я роблю. Так став штукатурити, шпаклювати. Він допомагав мені будувати будинок. Все життя присвятив роботі на будівництві.

Герой дуже любив своїх дітей: 14-річну доньку від першого шлюбу та чотирьох дітлахів, які народилися у другому шлюбі. Саме заради них у лютому 2023 року він і став до лав Збройних сил України. Петро Макарик служив на Донецькому напрямку.

Син дуже хотів захистити своїх діток. Він був дуже добрий, не соромився дарувати це добро людям. А ще, завжди відстоював правду та справедливість. Говорив, що боляче бачити те, що відбувається навколо, але здебільшого старався нічого про службу не розповідати, аби не хвилювати нас, – поділилася мама Захисника.

20 червня солдат Петро Макарик отримав поранення. Його госпіталізували, але, на жаль, 22 червня він помер у лікарні.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.