Чт. Лют 22nd, 2024

Сьогодні, 15 листопада, Дядьковицька сільська об’єднана територіальна громада отримала від Швеції пожежний автомобіль марки SСANIA LB81 для місцевої пожежної команди. Авто передала благодійна фундація “Blljus i Samverkan”. Про це повідомляє перший заступник голови Рівненської ОВА Сергій Подолін.

Благодійну фундацію заснували троє людей – пожежник, рятувальник і парамедик, щоб допомагати людям, які працюють у цих напрямах. З початку повномасштабного вторгнення фундація вирішила спрямувати свої ресурси для допомоги Україні.

Нещодавно представники фундації у Львові передали три автомобілі швидкої допомоги нашим військовим підрозділам на передову та три пожежні автомобілі трьом українським містам, одну з них передали для Рівненщини, – каже Андрій Подолін.

Спецавтомобіль має місткість на 2 500 л води оснащений пожежно-рятувальним інструментом, апаратами захисту органів дихання, системою димовидалення, ношами для перенесення потерпілих. Він обслуговуватиме територію з населенням в понад 12 тис. осіб.

Для нашого регіону це не перша допомога від шведів, за час воєнного стану від цих благодійників надійшли позашляховик для військових, 2 авто швидкої допомоги та вже два пожежних автомобілі. Для госпіталю придбали коштовний бронхоскоп.

Читайте також: “Смак” кожної громади: на Рівненщині популяризуватимуть кожен регіон області

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *