Чт. Лют 22nd, 2024

У Рівненській районній державній адміністрації розповідають про двох рівнянок, матір та доньку: Ольгу та Вікторію Кристопчук, які створюють своїми руками прекрасні витвори мистецтва.

Ольга, керівник гуртка у КЗ «Підліткові клуби за місцем проживання» Рівненської міської ради, виготовляє неперевершені вироби із соломи, а саме дідухи та ляльки.

Одна з таких ляльок зараз представляє культурну спадщину України та експонується на виставці ляльок у місті Камакура, Японія.

Український традиційний дідух з колосків, робота пані Ольги, знаходиться і в колекції американського мільярдера, експолітика та філантропа, а ще великого друга України Говарда Баффетта.

Вікторія, учениця Рівненської української гімназії, також успадкувала від матері талант до образотворчого мистецтва і займається створенням картин, а ще – виготовленням ляльок-хівриків.

Одну з таких ляльок подаровано Головнокомандувачу Збройних Сил України Валерію Залужному. До слова, її роботи успішно продаються, а отримані кошти йдуть на підтримку ЗСУ.

Крім того, Ольга постійно займається волонтерством – плете маскувальні сітки, виготовляє окопні свічки та в’яже для воїнів шкарпетки, які захищають та зігрівають наших воїнів.

Чоловік пані Ольги, Михайло, кандидат технічних наук, доцент Національного університету водного господарства та природокористування, у складі Збройних Сил України боронить нашу державу на одному з напрямків фронту. Син Тарас, який працює реабілітологом, безплатно надає військовослужбовцям ЗСУ послуги реабілітації, – зазначають в Рівненській РДА.

Читайте також: “Смак” кожної громади: на Рівненщині популяризуватимуть кожен регіон області

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *