Чт. Чер 20th, 2024


Як обрати парфуми, якщо керуватися не тільки ціною 

На багатьох онлайн майданчиках та у магазинах представляючи парфум, продавці зазначають, що це елітна парфумерія, або нішева. Втім, й досі мало хто розуміється, у чому різниця. 

Нішева парфумерія

Такі парфуми виробляють невеликі компанії, крафтові майстерні та незалежні виробники. Здебільшого випускають в обмеженій кількості. 

Парфуми відрізняються високою якістю та унікальними нотами завдяки рідкісним інгредієнтам, що дозволяють створювати неповторні композиції, які часто розробляються вручну. 

Це пояснює, чому вартість нішевої парфумерії найчастіше на порядок дорожча за аромати мас-маркету. 

Елітна парфумерія

Дизайнерські парфуми створюються великими модними будинками або парфумерними компаніями зі світовим ім’ям. Ці бренди часто випускають не лише парфуми, а й одяг, аксесуари.

Така парфумерія містить високоякісні інгредієнти, привезені з різних частин світу, що дозволяє зберегти та передати автентичність натуральних компонентів. 

Елітні аромати коштують дорожче, ніж масова парфумерія, але зазвичай доступні у ширшій ціновій категорії, ніж нішева. Ключові відмінності між мас-маркетом, нішевою та елітною парфумерією полягає в унікальності композиції та ціні. 

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.