Понад 40% людей починають ледь не кипіти від злості, коли чують подібне
Усього кілька слів можуть сильно роздратувати у грудні.
Кожен з нас хоч раз у житті відчував це чарівне почуття: «Ой, давай вже після свят!» 40% людей починають буквально кипіти від злості, коли чують цю фразу у грудні?
Експерти спробували встановити, чому для одних це вершина легковажності, а інші готові усе відкладати на потім. Чому так дратує? Ось ці 40%, які стають злими почувши “Давай вже після свят”, чудово розуміють, що свято — це лише день у календарі. Вони дивляться на календар і знають, Різдво, Новий рік – минуть, а проблема залишиться.
Ще близько третини людей у всьому світі неймовірно радіють можливості, відкласти складні завдання на потім.
Люди вірять у магію, і сподіваються (хай навіть дуже глибоко в душі) що разом зі святами минуть і всі складнощі.
Цікаво, що найчастіше люди відкладають на потім важливі справи, які потребують часу та зусиль. Наприклад, зміна роботи або пошук нової.
Чверть людей зізнаються, що спочатку хочуть добре відпочити, а вже потім думати про кар’єрне зростання.
Мабуть, думка про те, що доведеться писати резюме і ходити на співбесіди, в передноворічній метушні здається нестерпною. Нові проєкти теж зазвичай починають запускати вже у лютому, а щось більш грандіозне, навіть у квітні.
Як не дивно, але є й ті, хто готовий перенести на січень буденні справи на кшталт роботи з документами, ремонту чи генерального прибирання.
Психологи радять все ж брати приклад з людей, які вміють усі справи робити вчасно. Підійти до свят з завершеними планами, реалізованими ідеями куди приємніше, ніж розуміти, що 1 січня буде просто середа.