Пт. Чер 21st, 2024

У цього горіха суперечливі властивості 

Фісташка – корисна для людини. Горіх містить  вуглеводи, білки, клітковину, тіамін, холін, пантотенову кислоту, лютеїн та зеаксантин. З такою концентрацією речовин фісташки добре впливають на всі органи та системи організму.

Так, горіх корисний для серця та судин, «чистить» органи травлення, зміцнюють м’язи та підтримують енергетичний потенціал клітин.

Регулярне вживання фісташок позитивно впливає на стан репродуктивної системи.

Деякі дослідження показують, що  фісташки підвищують можливість зачаття дитини.

У день допустимо з’їдати 10-15 фісташок – це відмінний перекус, який підтримує працездатність, насичує та формує нормальну, міцну нервову систему. Фісташки можна навіть дітям.

Краще їсти не смажені та солоні фісташки, а свіжі. Щоправда, у необроблених горіхів термін придатності скорочується до 3 місяців: їх доведеться зберігати у закритому контейнері у холодильнику чи морозильній камері.

Зловживання фісташками зведе їх корисний вплив до нуля. Через високі дози ефірних олій продукт є токсичним. При переїданні фісташок виникає нудота та запаморочення.Просмотрите наш partner-sponsored Glasses, с множеством вариантов на любой вкус и бюджет, которые можно купить онлайн

Вагітним і жінкам, що годують, а також дітям до 5 років їсти фісташки не можна, оскільки вони легко провокують алергію.

Купувати фісташки краще лише у перевіреного постачальника. Зіпсовані горіхи містять стронцій та афлатоксин, який виробляють грибки, що паразитують на фісташках.

Повідомлення про здоров’я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.