Вт. Лип 16th, 2024

Результат вас приємно здивує

Якщо ви не хочете використовувати хімію для своїх рослин і плануєте виростити екологічно чистий, то можна скористатися найпростішим підживленням, яке можна знайти практично на будь-якій кухні або у крайньому разі купити у найближчому магазині. Йдеться про простий картопляний або кукурудзяний крохмаль.

Завдяки такому підживленню ґрунт  збільшить обсяг для поглинання вологи та рослина отримуватиме воду більш оптимізовано.  Йому не будуть страшні ні посуха, ні перелив.

Для підгодівлі знадобиться одна чайна ложка  крохмалю на горщик з розсадою перцю об’ємом 500 грамів. Для початку знімаємо сантиметр верхнього шару ґрунту, додаємо туди крохмаль максимально рівномірно і змішуємо із ґрунтом. Зверху рекомендуємо присипати горщик кокосовим субстратом, щоб активізувати корисні мікроорганізми, які перероблять крохмаль і перетворять його в корисні для рослини поживні речовини.

Догляд за болгарським перцем на городі передбачає регулярний полив, особливо під час цвітіння та формування плодів, щоб забезпечити рівномірну вологість ґрунту. Також необхідно періодично розпушувати ґрунт навколо рослин для покращення аерації й видаляти бур’яни, які можуть конкурувати за поживні речовини.

Додатково, варто підживлювати перець комплексними добривами, зокрема під час активного росту, щоб підтримувати його здоров’я і підвищити врожайність.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.