Пн. Лют 26th, 2024

Лижник з Рівненщини дебютував у складі національної збірної на Кубку світу. Про це повідомляють в Рівненській обласній раді.

Григорій Шимко з міста Сарни виступив на Кубку світу з лижних перегонів, який відбувся в Італії. Це вперше спортсмен з нашої області, який має ураження опорно-рухового апарату, дебютував у складі національної збірної України на міжнародних змаганнях із зимових видів спорту.

Григорій – вихованець комунального закладу обласної ради «Рівненський регіональний центр «Інваспорт”, сьогодні виступає від сарненського ФСК “Повір у себе”.

На цих змаганнях у гонці-спринті вільним стилем на 1,2 км він посів 11 місце, в індивідуальній гонці з роздільним стартом класичним стилем на 10 км – 14 місце, а в індивідуальній гонці з роздільним стартом вільним стилем на 5 км – 17 місце.

Усі ці результати – вкрай важливі для спортсмена. Адже він бореться за ліцензію, щоб стати першим представником Рівненщини, хто виступить на Зимовій Паралімпіаді 2026 року.

Спортсмена Григорія Шимка можна підтримати найближчими днями. Адже з 31 січня по 4 лютого він виступатиме на Кубку світу в Італії та змагатиметься в біатлоні.

Читайте також: На Рівненщині одинадцятикласниця бере участь у міжнародному проєкті по допомозі Україні (ВІДЕО)

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.