Чт. Чер 20th, 2024


Залужний з дитинства мріяв стати військовим

Колишній Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний, якого 9 травня звільнили з військової служби, оприлюднив цікаве фото. Він показав, яким був на початку своєї служби та як змінився за ці роки.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на допис Залужного у Facebook.

Відомо, що він з дитинства мріяв стати військовим. У 1989 році Залужний вступив до машинобудівного технікуму у Звягелі, а потім пішов вчитися в Одеський інститут Сухопутних військ. Там він обрав загальновійськовий факультет.

А потім, починаючи з 1997 року, Залужний почав військову службу. На фото в колажі, який розмістив колишній Головнокомандувач ЗСУ, він зображений молодим.

 

Ймовірно, в часи навчання в інституті або ж на початку служби після отримання диплома.

А на другій частині колажу можна побачити фото, яке було зроблено вже після початку повномасштабної війни РФ проти України. На цьому кадрі Залужний вже має більш серйозний вигляд.

Як реагує мережа

У коментарях користувачі пишуть:

  • Гідний шлях. Від чистого погона до максимально можливого у Збройних Силах України. Важка праця та звісно прихильність Долі. Нехай надалі оберігає нашого залізного генерала вже в у цивільному житті. У Вас, Валерію Федоровичу, усе тільки починається
  • Дякую Вам! І хай новий шлях стане шляхом успіху і Вашого, і України!
  • Молодість та зрілість. До старості ще далеко. Попереду ще дуже багато роботи, та й ворог ще не розбитий

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.