«Справжнє зло»: гурмани дізналися, як насправді роблять сир пармезан
Багато страв із макаронів не здаються завершеними без щедрого посипання зверху твердим сиром. Однак деякі люди відмовляються від цього продукту, дізнавшись із чого його роблять.
Сир пармезан — один із найулюбленіших сирів в усьому світі, але гурмани стали відмовлятися від цього продукту, дізнавшись, як його насправді роблять. Про це пише The Mirror.
Багато страв із макаронів не здаються завершеними без щедрого посипання зверху твердим сиром.
Однак деякі люди відмовляються від цього продукту, дізнавшись, як його роблять.
Традиційно сир готують шляхом збивання коров’ячого молока. Але з пармезаном інша історія.
Як і більшість сирів, він складається з молока і солі, але під час його виготовлення також використовується тваринний сичужний фермент, що виділяється з четвертої частини шлунка тварин, зазвичай телят, кіз і ягнят. Цей фермент допомагає тварині перетравлювати молоко матері. Для того, щоб любителі сиру могли витягти цю речовину, необхідно забити тварин. Так, пармезан не є вегетаріанським.
Один із користувачів X (раніше Twitter) поділився своїм здивуванням від того, що дізнався про це.
— Мені досить багато років, але коли я дізнався, що сир пармезан роблять зі шлунка коров’ячого немовляти, то міг би піти й заплакати, — писав він.
Повідомлення викликало бурхливу реакцію. Багато користувачів соцмереж були також вражені подібним «відкриттям». Деякі з них були розчаровані через те, що люди не знають, що вони їдять.
Деякі люди навіть заявили, що ця інформація переконала їх повністю виключити сир зі свого раціону.
Це дуже гидко. Я не хочу, щоб у моєму житті з’явився ще хоч один такий сир.
Я не знав. Це мене дуже засмучує. Я люблю пармезан, але не думаю, що зможу їсти його знову, — зазначили вони.
Однак багато людей відзначали, що в багатьох марках пармезану тепер використовується штучний сичужний фермент, а не справжній.