Чт. Чер 20th, 2024


На їхню, ці запахи нищать жіночність та привабливість 

Цитрусові ноти

Ці ноти найчастіше використовуються у чоловічих парфумах і саме тому вони не подобаються чоловікам на жінках. З цим запахом, на їхню думку, жінка втрачає жіночність. Різкий запах лимона, апельсина та грейпфрута не приваблює чоловіків. Такі аромати також більше підходять для офісу.

Білі квіти

Попри те, що ноти жасмину,  конвалії, османтусу одні з найпопулярніших у жіночих ароматів, багато чоловіків вважають їх надто важкими та нав’язливими. Часто такі аромати звучать занадто старомодно і додають жінці віку.

Маскулінні аромати

Жінки полюбили парфуми з деревними та акватичними нотами. Але, чоловікам на жінках цей запах не подобається, вони відчувають конкуренцію. Але вони чудово підходять для роботи.  

Солодкі та нудотні аромати

Вони не виходять з моди, і жінки продовжують ними захоплюватися. Такі парфуми роблять образ інфантильним та надто наївним, чоловіки через це починають вважати жінку незрілою.

Мускус

Мускус вважається нотою-афродизіаком, проте часто духи із синтетичною основою навпаки викликають відразу, а іноді й головний біль. Такий аромат відштовхує чоловіків, оскільки викликає у них асоціації із запахом аптеки та медикаментів. 

Спеції

Гурманські аромати подобаються досвідченим знавцям парфуму. Ноти кардамону, гвоздики та інших спецій надають духам приємної терпкості та гіркоти. І саме тому такі аромати не дуже подобаються чоловікам. Ці запахи не налаштовують на побачення та флірт.

Пахощі

Сандал, ладан, мирра – ми любимо ці ноти за заспокійливий ефект. Однак у чоловіків вони  асоціюються швидше з церквою та релігійними атрибутами, ніж з жіночим ароматом. Краще не вибирати такі аромати для побачень, тому що духи з пахощами можуть відлякати чоловіка.

 

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.