Нд. Лип 21st, 2024

Тим паче коли сезон у самому розпалі 

У спеку здається, що звичайна вода зі спрагою вже не справляється. Експерти радять посилити її властивості за допомогою огірка.

 Огіркова вода має приємний свіжий смак, у ній нуль калорій, зате багато корисних для шкіри, травлення та організму в цілому речовин. Такий напій багатий на флавоноїди та інші антиоксиданти, вітаміни С і К, калій, марганець і магній.

Так, огіркова вода з антиоксидантними властивостями дозволить знизити окислювальний стрес в організмі, а значить захистити клітини, прибрати запалення та скоротити ризик хронічних захворювань.

 

Ще споживання води з огірком важливе для шкіри обличчя: експерти зазначили, що з додаванням огіркової води в раціон зменшується відсоток запалень, з’являється м’якість і природний здоровий блиск.

Вітамін К бере участь у засвоєнні кальцію, що підтримує здоров’я кісток. Крім того, він забезпечує оптимальну коагуляцію крові та захищає нирки. Інший елемент – калій – необхідний вже серцево-судинній системі.

Для нормального травлення потрібна клітковина – ті самі харчові волокна. В огірках її небагато, але навіть ця кількість підтримає безперебійну роботу кишківника.

Нарешті, огіркова вода стане чудовим засобом для рота. Якщо в порожнині не буде бактерій, не буде неприємного запаху та інших проблем із зубами.

Огіркову воду легко приготувати: потрібно додати овоч до чистої питної води і дати настоятися лимонаду. На один огірок потрібно 7-8 склянок води.

 

За бажанням можна додати лимон, м’яту, кубики льоду, трохи солі чи газовану воду замість звичайної.

Повідомлення про здоров’я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.

 Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.