Чт. Чер 20th, 2024


У списку їх 3

Близнюки

У травні Близнюків чекає справжній фінансовий розквіт. Ваші старання і наполеглива праця будуть гідно винагороджені солідною надбавкою до доходів. Можливе підвищення зарплати, премія або успішне завершення вигідного контракту. 

Також травень сприятливий для довгострокових інвестицій і придбання цінних активів. Головне — не тринькати гроші даремно, а грамотно розпорядитися фінансовими надходженнями.

Лев

Левів у травні очікує солідний фінансовий достаток завдяки розвитку їхньої кар’єри й особистих талантів. Цей період підходить для просування по службі, запуску нового бізнес-проєкту або монетизації своїх здібностей і хобі.

Леви будуть у зеніті популярності, що дасть їм змогу значно збільшити свої гонорари й доходи. Однак розслаблятися не варто, доведеться добряче попрацювати, щоб реалізувати всі сприятливі можливості.

Скорпіон

У Скорпіонів травень стане місяцем справжнього фінансового достатку і процвітання. Прибуток очікується одразу з кількох джерел, включно з вдалими капіталовкладеннями, угодами або завершенням великих контрактів.

Саме в травні Скорпіони зможуть розширити свої активи й бізнес, а також дозволити собі великі покупки. Зірки радять бути гранично уважними й уникати будь-якого ризику обману, інакше можна втратити частину нажитого багатства.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.