Пт. Чер 21st, 2024


Раніше така лялька була в багатьох

Старі іграшки та ляльки, якими були в багатьох дітей у минулому, нині можуть принести чимало грошей. Рідкісні екземпляри оцінюють у десятки тисяч гривень.

Так, на аукціоні з’явився лот від продавця з Тернополя. Колекціонерам пропонується вінтажна лялька Таша, яка плаче, коли її перевертаєш.

Іграшку було виготовлено у 70-х роках, ймовірно, у Харкові. Лялька непогано збереглася, хоча без дефектів усе ж не обійшлося. На пальцях Таші утворилися вм’ятини, а її перука банально зіпсувалася з часом.

Втім, власник оцінив іграшку досить високо. Адже раніше така лялька була в багатьох, проте мало кому вдалося її зберегти для колекції.

– Рідкісна красуня, рідне ім’я, з цінником, все на гумках, плаче, звук короткий, але є, нюанси: палець і перука. Висота 70 см. Пластик дуже жорсткий, – описав свій лот продавець.

Цю ляльку власник оцінив у 25 тисяч і 500 гривень. Він планує отримати фіксовану суму, а від торгів відмовився. Чи вдасться йому продати ляльку – поки що невідомо. Втім, подібні лоти часто знаходять нових власників, навіть якщо мають дуже високий «цінник».

Джерело

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.