Ср. Лип 24th, 2024

Кожен з нас має унікальну енергетику. Це несвідоме враження, як ми сприймаємо людину без необхідності говорити

Енергетика деяких знаків Зодіаку настільки сильна, що не можна не помітити їхньої присутності. Ними зазвичай захоплюються за їхню впевненість у собі, врівноваженість та чудове ставлення.

Можна навіть сказати, що їхня енергія заразлива. Це люди, захищені від негативу і які володіють потужною аурою. Це означає, що ми повинні двічі подумати, перш ніж завдавати їм шкоди.

Діва

Енергія Дів така сильна, тому що їх зв’язок з реальністю дуже сильний, попри їхній перфекціонізм. Стояти на землі, попри великі амбіції, — це те, що вселяє повагу, проте дестабілізує тих, хто легко піддається своїм надмірностям.

І недаремно Діви вміють себе контролювати. Вони вміють приборкати своє палке прагнення до досконалості, щоб на робочому місці все йшло гладко.

 

Це стосується й інших сфер їхнього життя.

Все, що вони роблять, закінчується успіхом. Вони начебто постійно захищені всесвітом. Щобільше, попри свою схильність бажати, щоб все було ідеально, вони парадоксально випромінюють енергію скромності. Ця двоїстість частково дестабілізує багатьох людей.

Стрілець

Як гарний вогненний знак, Стрільці знають, як захистити себе від небезпек, які можуть чекати на них щодня. Вони знають, на який ризик піддають себе, постійно прагнучи нових горизонтів і безлічі вражень.

Їхня енергія настільки сильна, що навіть пристріт не діє на них.

 

Ви могли б думати про них як про якийсь персоніфікований амулет, який відштовхує найменшу негативну хвилю.

І це без талісмана. У будь-якому разі їхня енергія така, що відштовхує погані хвилі, посилаючи їх назад до передавача. Більше того, коли вони мають мету, вони, не вагаючись, озброюються своєю чудовою зухвалістю.

Їхня впевненість у собі також проявляється у вібраціях, які вони випромінюють, їх слухають, що б вони не говорили. Харизматичні, їхні слова ніколи не піддаються сумніву.

Деяких може навіть налякати думка про розмову з ними. Навіть коли вони помиляються, їхня манера говорити робить кожне слово цілком правдоподібним. Частково за цією іронією можна дізнатися про величину енергії, яку вони випромінюють.

Скорпіон

Здається, що Скорпіони народжуються з перепоною, що захищає їхню відмінність від найменшого негативного впливу. Багатьом із них пощастило скористатися цією здатністю.

Крім цього «імунітету», їхня енергія здобула їм репутацію сильних особистостей.

 

Тому що, крім розвиненої інтуїції та неабиякого інтелекту, вони ще й вміють маніпулювати іншими, коли їх до цього змушують обставини.

Всі ці причини роблять Скорпіонів небезпечними особистостями. Щобільше, це ще й люди, які не бояться перейти на темний бік, коли почуваються засмученими чи скривдженими.

Але замість того, щоб дозволити темряві поглинути себе, їхня енергія достатньо захищає їх, щоб спрямовувати їхні дії, не змінюючи їх.

 

Однак вони не менш грізні для того, хто наважиться завдати болю.

І недарма їх схильність до помсти разом з їхньою аурою можуть завдати шкоди. Щоб уникнути таких наслідків, цьому водному знаку рекомендується навчитися керувати своїми емоціями та використати всю цю енергію, щоб зробити світ кращим.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.