Сб. Чер 22nd, 2024

Прикмети наших пращурів

Родимі плями

Якщо родима пляма має форму серпа, півмісяця, то можна припустити, що дівчина має здатність передбачати події майбутнього. Має значення ще й колір утворення.

Якщо воно червоне або чорне, то дама володіє величезною силою, її передбачення завжди будуть збуватися. Якщо пляма світла, то тільки деякі події відьма буде передбачити.

Важливо ще й те, з якого боку пляма розташовується. Якщо вона знаходиться на лівій частині тіла, то дівчина має здатність взаємодіяти з темними силами. Якщо пляма розташувалася на правій частині тіла, то жінка може щось робити, вдаючись до допомоги світлих сил.

Родимки

Про магічні здібності говорять родимки незвичайних кольорів, цікавих форм. Темні родимки у вигляді півмісяця, зірки свідчать про наявність магічних здібностей у жінки.

Якщо на родимках є волоски, то дівчину можна вважати сильною чаклункою, яка може впливати на чужі долі, може руйнувати їх.

Найнебезпечнішими відьмами є панянки з родимками над верхньою губою і на потилиці. Якщо ці утворення збільшуються, то це означає, що відьма стає ще сильнішою і злішою.

Незвичайні лінії на руках

Якщо лінії утворюють фігуру, схожу на серп або на корону, то дівчину однозначно можна зараховувати до відьом. У неї є здатність читати думки інших людей, вона може передбачати майбутнє. Все це допомагає панночці орієнтуватися в тому, що відбувається, швидко розуміти, які обставини складаються, які в оточуючих людей насправді помисли.

ДжерелоДжерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.