У традиційному місці – на подвір’ї краєзнавчого музею
ФОТО з архіву, травень 2021 року
Рівне збирає майстрів і гостей на Музейні гостини. Традиційно на подвір’ї краєзнавчого музею та у парку Молоді відбудеться виставка-продаж виробів народних умільців за різними напрямками, працюватимуть гастро- та ретро-локації, кілька фотозон.
А ще охочі зможуть взяти участь у майстер-класах з гончарства, ткацтва, роботи з полімерною глиною та виготовлення сувенірів. Також рівнянам представлять дефіле народних костюмів та концерт.
Музейні гостини цього року – благодійні. Під час заходу збиратимуть кошти на підтримку бійця Василя Гуняка з Тараканова, який на війні втратив три кінцівки.
Початок гостин у неділю, 26 травня, початок об 11-й.