Ср. Чер 19th, 2024З 1 червня стартує подача заявок на участь в мистецькій премії Костопільської громади.

Премія присуджується щороку на конкурсній основі за кращі мистецькі твори у номінаціях:  
 
– образотворче мистецтво; 
– інструментальне мистецтво; 
– вокально-виконавче мистецтво; 
– хореографічне мистецтво. 

Взяти участь можуть громадяни України віком до 20 років, які зареєстровані та проживають на у Костопільській громаді. Цього  року членами журі стануть: Роман Співак – композитор, музикант, співак, саунд – продюсер; Сашко Невже – співак, композитор, продюсер; Віктор Онопрійчук – художник; Оксана Мельнійчук – засновниця танцювальної студії «So Easy», сертифікована суддя з атестацією від Mafia Project. Відеопредставлення членів журі: 

 

Як взяти участь? 
Для участі у конкурсі подаються:
• Анкета-заявка претендента (додаток 1 до Положення про Премію).
• Клопотання про присудження Премії за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата.
• Письмова згода кандидата на висунення його на здобуття премії та згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
• Автобіографія кандидата, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку.
• Творча характеристика кандидата за підписом керівника установи, підприємства, організації, що висувають кандидата.
• Копія документа, що посвідчує особу кандидата.
• Копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті).
• Твори в оригіналі, фотографіях і інших матеріалах (номінація «Образотворче мистецтво»).
• Цифрові відеозаписи творів (файли у форматі MOV, MPEG, MP4, AVI, WMV), що висуваються на здобуття премії, супутні фотографії (файли у форматі jpg, jpeg, tif, tiff, png), друкована продукція (номінації «Інструментальне мистецтво», «Вокально-виконавче мистецтво», «Хореографічне мистецтво»).
• Копії (фотокопії) публікацій відгуків у засобах масової інформації щодо постановки (сукупності постановок), висунутої на здобуття премії (за наявності).

Всі документи подаються Центру Культури і дозвілля комунального закладу «Центр культурних послуг» Костопільської міської ради  за адресою 3500, місто Костопіль, вул. Д.Галицького, 1. Цифрові відеозаписи робіт подати на Flash-носієві або надіслати на електронну пошту – rbk_kostopil@ukr.net).
Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.