Чт. Чер 20th, 2024Люблячий чоловік, найкращий батько та справжній патріот. Людина щирого серця та сильного духу Олексій Фіщук віддав своє життя за волю й суверенність України.

Олексій був мужнім, сміливим та відповідальним, до останнього життєвого подиху боровся за свободу, за мир на рідній землі. Старший сержант Олексій Фіщук 29 травня 2024 року отримав поранення несумісні з життям. Він загинув внаслідок мінно-вибухової травми, під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Фіщук Олексій Федорович народився у місті Костопіль 17 вересня 1976-го року. Навчався в школі №3 та був випускником Костопільського професійного технічного училища. Після закінчення навчання працював будівельником.

12 квітня 2022-го Олексій доєднався до лав ЗСУ. Служив старшим навідником єгерського батальйону. Воїн побував у багатьох гарячих точках. Був під постійними обстрілами, щохвилини ризикуючи життям, втрачаючи побратимів, 19 місяців без ротації військовослужбовець виконував свій громадянський обов’язок у зоні бойових дій.

«Мій чоловік завжди був турботливим і добрим, він ніколи не відмовляв людям у допомозі, завжди був доброзичливим. Ніколи себе не шкодував в плані роботи, завжди старався зробити все, аби забезпечити свою сім’ю. Дуже любив своїх дівчаток, він жив заради нас, оберігав нас та захищав», – розповіла дружина Вікторія Фіщук.

У героя залишилася дружина, дві донечки, внучка та два брата.

Вічна пам’ять!

Просимо жителів Костопільської громади гідно зустріти загиблого та віддати йому шану:
1 червня о 19:00 – в’їзд похоронного кортежу в місто Костопіль. Маршрут: вул. Рівненська — вул. Нова — вул. Коперніка — вул. Грушевського — вул. Степанська .

Прощання з Олексієм Фіщуком відбудеться 2 червня:
13:00 — заупокійна літія в його домівці (вул.Івасюка 11Г).
14:15 — чин похорону у соборі святих апостолів Петра і Павла ПЦУ. По завершенню у храмі чину поховання відбудеться піша хода до майдану Т.Г. Шевченка. Поховають захисника на «Новому» кладовищі поруч з іншими воїнами небесного легіону.

Вічна пам’ять!
Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.