Вт. Лют 20th, 2024

Захищаючи рідну землю на війні проти росії, загинуло четверо бійців з Рівненщини.

Про це повідомила Рівненська ОДА.

Тарас Степанюк.

Народився 24 січня 1999 року. Навчався у Стовпецькому ліцеї Вербської ТГ. Займався гирьовим спортом та посідав призові місця у численних змаганнях.

Лейтенант ЗСУ з 2019 року захищав незалежність України. Службу проходив у окремому гірсько-штурмовому батальйоні на посаді командира автомобільної роти. 29 січня Герой помер.

Олександр Попчук

47- річний захисник родом із Корця. Чоловік загинув 24 січня, виконуючи бойове завдання із захисту української державності, на Донецькому напрямку.

Володимир Прокопчук.

Народився в селі Степанівка, що на Здолбунівщині. Був найменшим у багатодітній родині. Навчався в Копитківській ЗОШ, згодом у ПТУ № 3, де здобув спеціальність будівельника.

На захист України став 12 січня минулого року. Під час служби двічі був поранений, тричі отримував контузії. У листопаді 2023-го року за мужність і успішне виконання бойових завдань Володимир отримав відзнаку від головнокомандувача ЗСУ – «Золотий Хрест». 27 січня Герой загинув під час ведення бойових дій на Запоріжжі. Йому назавжди залишилося 46 років.

Артем Новачук.

Уродженець міста Нетішин, що на Хмельниччині. Проживав та навчався в місті Ірпінь. Артем неодноразово відвідував Острожчину, адже бабуся з дідусем мешкають в селі Бадівка. Артему було лише 16 років, коли росіяни розпочали повномасштабне вторгнення та напали на Ірпінську громаду. Проте вік не зупинив юнака. Дочекавшись повноліття, він одразу пішов до війська. У липні минулого року він добровільно пішов служити в Національну гвардію України у підрозділ «Азов». 27 січня Герой загинув під час виконання бойового завдання в Луганській області. Йому назавжди залишилося 18.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.