Чт. Лют 22nd, 2024

На Рівненщині попрощалися із Героями – Олександром Конюшенком, Сергієм Столярчуком, Ігорем Миколайчиком та Олександром Чмуневичем.

 Великомежиріцька громада провела в останню дорогу захисника Олександра Конюшенка. Чоловік народився та проживав у селі Великі Межирічі. Після початку повномасштабного вторгнення Сергій пішов захищати кордони рідної країни. Воїн загинув 23 січня внаслідок артилерійського обстрілу у Бахмутському районі Донецької області.

У Корнинській громаді попрощались із захисником Сергієм Столярчуком. Чоловік був жителем села Порозове. Народився Сергій в Рівному, навчався у ЗОШ №9, у 2001 році перевівся у Тайкурську ЗОШ. Пізніше вступив до вищого професійного училища №1, де здобув кваліфікацію «Монтажник залізобетонних конструкцій». У 2008 році проходив військову службу в ЗСУ. Після чого повернувся у рідне місто, де працював у рекламній агенції «Медіа плюс». У 2014 році Герой приймав участь в АТО. Коли повернувся, працював у галузі будівництва за кордоном. Загинув воїн 17 січня під час виконання бойового завдання на Луганщині.

Сарненщина попрощалась із загиблим Героєм Ігорем Миколайчиком. Чоловік проживав у місті Сарни. Був мобілізований у березні 2023 року до лав ЗСУ. Воїн загинув 26 січня, виконуючи бойове завдання на Донеччині.

Володимирецька громада попрощалась із захисником Олександром Чмуневичем. Після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну чоловік пішов захищати рідну державу. Герой загинув 23 січня внаслідок ракетного удару російського противника в Харківській області.

Щирі співчуття рідним та близьким Героїв. Вічна та світла пам?ять.

Читайте також: На Харківщині загинув батько чотирьох дітей, захисник з Олександрійської громади

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.