Чт. Лют 22nd, 2024

Рівне проведе захисника в останню путь. 31-річний актор загинув 22 січня 2024 року в боях під Михайлівкою Донецької області.

Вшанування нашого Героя Володимира ФЕДІНЧУКА, талановитого актора Рівненського облмуздрамтеатру, який віддав своє життя за Україну у бою, відбудеться на Театральному майдані у м. Рівне у четвер, 1 лютого, о 10.00, – повідомили на сторінці драмтеатру у ФБ.

Володимир Федінчук народився 20 грудня 1992 року у селі Ставки, Тернопільської області. Саме тут навчався у школі. А далі –у 2012 році закінчив Теребовлянське вище училище культури, у 2015 – Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю “Театральне мистецтво”. З 2011 працював у Коломийському обласному академічному українському драматичному театрі. У Рівненському театрі Володимир грав з 2016 року. За цей час він встиг полюбитися глядачам своїм акторським запалом та неповторною грою на сцені. В колективі Володимира дуже цінували та захоплювалися його професіоналізмом, добротою та щирістю.

Ще місяць тому він одягав костюм і йшов на сцену, до глядачів. А потім вбрав однострій і пішов на фронт. Не у штаб, не в навчальний пункт, не туди, де сухо і тепло. Володимир захищав батьківщину «на нулі». Бо він не вмів інакше, не вмів “у півноги”: ні в житті, ні на сцені, ні на війні.

Спочатку зв’язок з Володимиром обірвався, але надія жила. Проте 28 січня стало відомо про те, що Володимира вже немає з нами. Загинув герой
22 січня в боях під Новомихайлівкою, Донецької області. Тепер ми маємо ще одного Янгола-Охоронця на небесах і незагоєну рану у наших серцях.

Надзвичайно талановитий, життєрадісний, амбітний та доброї душі Людина, воїн – саме таким ми назавжди пам’ятатимемо Володимира Федінчука, якого вже завтра наша громада проведе в останню земну дорогу.

Зверніть увагу – місце прощання – Театральна площа!

10:00 прощання біля обласного Драмтеатру
11:00 виїзд до Української Греко Католицької Церкви Св. Миколая
12:00 виїзд з Церкви до місця поховання кладовище Нове «Алея Героїв»
12:50 поховання на кладовищі Новому «Алея Героїв»

До слова, у Рівненському облмуздрамтеатрі зазначили, що вистава «Тіні забутих предків», запланована на 1 лютого 2024 року, переноситься на 14 березня 18.00. Квитки дійсні.

Читайте також: На Харківщині загинув батько чотирьох дітей, захисник з Олександрійської громади

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.