Ср. Лют 21st, 2024

Ветеранська політика стає ключовим напрямком діяльності на Рівненщині. Про це інформують в Рівненській обласній державній адміністрації.

Соціальна реінтеграція та комплексна підтримка демобілізованих захисників та захисниць. Такі актуальні питання сьогодення обговорили на Рівненщині під час семінару щодо основ ветеранської політики.

У заході взяли участь представники обласної влади, тергромад, ветеранських центрів, надавачі послуг для ветеранського співтовариства на регіональному рівні.

Заступниця голови РівнеОДА Людмила Шатковська підкреслила виняткову необхідність відкритого обговорення проблем, що виникають у захисників та захисниць, які повертаються з війни. Особливу увагу варто приділяти родинам, які втратили на війні своїх близьких.

Ветеранська політика стає ключовим напрямом діяльності, як для держави, так і для місцевої влади. Це також й виклик для суспільства. Адже соціальна адаптація ветерана є пріоритетною частиною їх реабілітації. На Рівненщині, зокрема нещодавно запрацював «Адмінсервіс «Ветеран» за принципом «єдиного вікна», що забезпечить якісне надання державних послуг, – наголошує Людмила Шатковська.

Крім цього, учасникам семінару було представлено аналітичний звіт щодо різних аспектів соціальної реінтеграції ветеранів з особливим акцентом на інклюзивність, інвалідність та безбар’єрність.

В Рівненській ОДА діє окремий структурний підрозділ при Департаменті соціальної політики – управління у справах ветеранів. Також створені Центри психосоціальної підтримки, які працюють у 4 громадах області.

Захід організувала Міжнародна організація з міграції. Такі семінари проводяться в різних містах України в межах проєкту “Шлях стійкості” за підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Читайте також: Доступність передусім: на Рівненщині адмінпослугами можуть скористатися усі верстви населення

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *