Чт. Лют 22nd, 2024

Начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль провів засідання робочої групи “Прозорість і підзвітність”. У Рівненській ОДА нагадують, що у складі групи – представники силових структур, ОДА та аудитори.

Цього разу розглянули роботу Рівненської та Костопільської військово-лікарських комісій. Саме у цих ВЛК найбільше рішень про непридатність до військової служби. Члени робочої групи заслухали доповіді начальника обласного ТЦК та СП, керівників зазначених ВЛК та профільного департаменту ОДА.

У результаті Олександр Коваль доручив проаналізувати роботу кожного лікаря комісій. Далі Департамент цивільного захисту та охорони здоров’я населення ОДА спільно з ТЦК та СП розглянуть рішення тих медиків, котрі найчастіше направляють військовозобов’язаних на дообстеження.

Більшість військовозобов’язаних у цих двох ВЛК – на дообстеженні. Це створює передумови для ухиляння від служби. Тому проаналізуємо системність висновків, моніторимо динаміку. Напрацьований механізм таких перевірок будемо застосувати для усіх 19 ВЛК. Будь-які порушення в системі роботи військово-лікарських комісій будуть передаватися до правоохоронних органів, – наголосив начальник Рівненської ОВА.

Також під час засідання заслухали пояснення керівників Острозької та Дубенської спецшкіл щодо організації закупівель продуктів харчування. У результаті Департаменту освіти і науки ОДА доручено проаналізувати оголошені тендери у закладах освіти обласного підпорядкування, а керівникам установ, де завищені ціни, – процедури скасувати.

Читайте також: Рівненські лікарі провели операцію дівчині з рідкісним переломом

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *