Ср. Лип 24th, 2024

Перелік

Фото ілюстративне

Більшість людей заводять собак для охорони будинку та двору. Кінологи відзначили найбільш хоробрих собак, які ідеально підходять на роль охоронців.

Німецька вівчарка

Вони «ніжні сімейні улюбленці й надзвичайно хоробрі – не бояться наражати себе на небезпеку». Такі собаки дуже добре розуміють, що таке дім, і будуть насторожено ставитися до непроханих гостей. Вівчарки легко піддаються дресируванню й мають велику витривалість.

Ротвейлер

Це також хороші охоронці своєї території. Однак якщо ротвейлера не тренувати належним чином, він буде небезпечним.  

Доберман-пінчер

Добермани-пінчери вважають п’ятою найрозумнішою породою собак у світі, яка віддано захищає своїх людей і завжди напоготові. Добермани також багато гавкають.  

Бульмастиф

Щоб отримати максимальну віддачу від цієї породи, її слід виховувати в сім’ї з раннього дитинства і постійно тренувати на всіх етапах розвитку. Бульмастифи безпечні для сім’ї, але небезпечні для грабіжників.

Акіта

Акіта – одна з найвідданіших порід собак. Її вивели для охорони королівських осіб та знаті у феодальній Японії. Ця відважна та пильна порода природно підозріло ставиться до незнайомців. Акіта завжди буде пильнувати за родиною.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.