Пт. Лип 12th, 2024


Віра у перемогу

Пророцтво старця Ігнатія було зроблено сто років тому, але саме зараз його слова про долю України стали дуже важливими – він напророкував перемогу Україні. Про це йдеться у відеоролику на Youtube-каналі «Український молитовник».

Зокрема, там йшлося про таке:

– Настане час великих змін. Я бачу, як небесна благодать зійде на воїнів, що стоять на сторожі своєї землі, і наділить їх мужністю і мудрістю.

 

Таємниця перемоги полягає у згуртованості та вірі – вороги, які прийшли з мечем, побачать, що їхні плани руйнуються один за одним, а їхня агресія повернеться проти них самих.

 

Агресори самі побачать, що їх зрадили, і стануть жертвами своєї агресії, – пророкував Ігнатій.

За словами пророка, жертви, принесені народом України, об’єднають світову спільноту, всі міжнародні альянси та партнерства зміцняться і будуть прийняті рішення на користь миру та стабільності в Україні і Європі. 

– Ми ще побачимо, як слова та вчинки лідерів з різних країн впливатимуть на хід подій, а неочікувані союзи та дипломатичні прориви додадуть нових глав до історії, показуючи, що справжня сила полягає в єдності та діалозі.

 

Україна стане прикладом того, як народ, зібраний разом в боротьбі за свої права, може змінити хід історії та створити нове майбутнє, – йдеться в пророцтві.

У 2024 році на полі бою відбудуться битви, які дадуть Україні шанс на перемогу. 

– Ключові події на фронті передадуть перевагу на полі бою українським воїнам, їхні дії та важливі стратегічні перемоги змусять ворога відступити.

 

Рік 2024 стане роком, коли весь світ побачить, як віра, надія та любов можуть змінити хід історії, – говорив Ігнатій.

За словами старця, важливі події стануться влітку 2024 року, коли літо розкриє своє тепло. В цей час відбудуться вирішальні битви, де мудрість та стратегія українських воєначальників виявляться ключовими.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.