Чт. Чер 20th, 2024


У списку їх 5

Тамара

Такі жінки люблять усіх повчати, роздавати поради. Вони доволі суворі, вимогливі. Чоловіки таких жінок навіть бояться і вибирають рідко. Тамари люблять керувати всіма навколо і не звертати уваги на потреби близьких.

Олександра

Такі жінки мають сильну волю, знають, чого хочуть, не бояться постояти за себе. Вони вперті, наполегливі та цілеспрямовані. У таких жінках живе лідер та командир, які не терплять непокори своїй волі. Можуть самі провокувати сварки та конфлікти.

Інна

Інни точно не будуть прогинатися перед іншими та коритися. Ці жінки до себе вимогливі, тому відповідної поведінки вимагають і від інших. Вони важко переносять безлад, безвідповідальність та запізнення. Порозумітися з такою жінкою складно, особливо маніпуляторам.

Вікторія

Вони чесні та справедливі. Пишаються собою. Віра в себе та сили допомагають досягати всього, чого забажає душа. Такі жінки владні та самовпевнені. Не йдуть на компроміси, не коряться обставинам. Не заспокоюються, доки не зроблять все ідеально.

Ганна

Ганни розумні та вольові особистості, їх не лякають труднощі. Часто з нудьги провокують скандали та суперечки. Це веселить Ганну та заряджає енергією. Характер доволі примхливий. Вони обожнюють кричати й морально тиснути на інших людей у разі непокори.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.