Сб. Кві 13th, 2024

Фото ілюстративне

На Рівненщині вже готуються до складання НМТ-2024. Національний мультипредметний тест цьогоріч проводитимуть у шкільних підземних просторах.

Про це йшлося під час освітянської наради під керівництвом першого заступника Рівненської ОДА Сергія Подоліна та за участю директорки Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк.

Іспити складатимуть двома сесіями: основною та додатковою в комп’ютерному форматі у спеціально створених тимчасових екзаменаційних центрах. Їх створять у приміщеннях закладів освіти, які технічно можуть забезпечити проведення в них комп’ютерного онлайн-тестування. Нині на Рівненщині вже складають перелік таких локацій та продовжують облаштовувати мережу Інтернет, – сказав Сергій Подолін.

Нагадаємо, що мультитест триватиме понад 4 години з перервою. Центри тестування будуть створені як в Україні, так і за її межами.

У нас є певні вимоги до НМТ-2024. Насамперед це забезпечення відповідного комп’ютерного обладнання, наявність швидкісного інтернету та місця для персоналу. Окрім того, оскільки тестування проходитиме в укритті, то воно має відповідати вимогам щодо доступності згідно з державними будівельними нормами та стандартами, – підсумувала Лариса Середяк.

Читайте також: Зник безвісти: жителя Рівненського району розшукують поліцейські та рідні

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.