Пт. Лип 19th, 2024

Небезпечні звички під час заряджання телефону

Кожна людина заряджає телефон по-різному – одні люди постійно тримають гаджет на зарядці, інші користуються нею, тільки якщо смартфон сів повністю.

Чому не можна заряджати телефон до 100%

Фахівці з ремонту смартфонів чітко відповідають, чи можна заряджати телефон до 100%. Багато з них вважають, що така звичка згубна для батареї – найкраще тримати заряд гаджета в діапазоні 40-80%. Це дасть змогу не так сильно навантажувати батареї і продовжити термін її служби.

Якщо ви постійно заряджаєте смартфон до 100%, то телефон перебуває в максимальній напрузі, а це негативно позначається на його функціоналі.

Як заряджати телефон категорично не можна – головні помилки

Існує кілька правил, як безпечніше заряджати телефон і від яких дій краще відмовитися, щоб не понести улюблений гаджет у сервісний центр.

  • Прямі сонячні промені та спека

Якщо в приміщенні, де ви зібралися зарядити телефон, надто спекотно, то, опинившись на зарядці, гаджет нагріватиметься сильніше, ніж зазвичай. Те ж саме станеться, коли він опиниться під прямими сонячними променями. Саме тому для безпечної зарядки виберіть місце в тіні, а якщо є можливість, то охолодіть приміщення.

  • Активація будь-яких програм

Мало хто знає, чому не можна одночасно заряджати і використовувати телефон. Уся справа знову в перегріванні – зарядний пристрій не може збільшувати рівень заряду без підвищення температури батареї. Якщо в цей момент ви будете користуватися телефоном, то він нагріється ще сильніше, а це зрештою призведе до поломки гаджета (наприклад, він може почати виснути або вимикатися сам по собі).

  • Відсутність оригінальної зарядки

Дешеві аналоги часто не особливо якісні – вони можуть негативно впливати на батарею, на роз’єм, а також окислюватися, піддаючи ризику мікросхеми всередині пристрою. Нерідкі ситуації, коли бюджетні зарядки дають змогу швидше «оновити» батарею, але вони ж прискорюють її знос. Тому краще завжди користуватися тим зарядним пристроєм, що ви купили разом із телефоном.Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.