Пн. Чер 17th, 20243 18 травня громадяни зможуть оновити свої дані в Центрі надання адміністративних послуг Костопільської міської ради. Адміністратори ЦНАПу вже підключені до системи та пройшли необхідне навчання.

Для того, щоб оновити свої дані через центр надання адміністративних послуг необхідно особисто прийти до ЦНАПу. Із собою потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та телефон.

Оновлення персональних даних призовників, військовозобов’язаних та резервістів у центрі надання адміністративних послуг буде здійснюватись шляхом подання заявниками відповідних відомостей та документів у паперовій формі адміністратору центру надання адміністративних послуг для формування заяви в електронній формі засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія).

Нагадаємо, що згідно з законом військовозобов’язані особи віком від 18 до 60 років можуть звертатися в ТЦК, ЦНАП для оновлення даних також можуть користуватися електронним кабінетом. Оновити дані може буде впродовж двох місяців — з 18 травня до 18 липня.
Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.