Пт. Чер 21st, 2024Розробник документа – управління економіки та регіонального розвитку Костопільської міської ради.

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється: проєкт рішення Костопільської міської ради «Про встановлення транспортного податку на території Костопільської міської територіальної громади». 

Проєкт спрямований на виконання вимог чинного законодавства, врегулювання правовідносин між міською радою та платниками транспортного податку

Підставою для розробки проєкту регуляторного акту є закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Податковий кодекс України.

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу  буде розміщено на офіційному сайті Костопільської міської ради 20.05.2024 року в розділі «Економіка/Регуляторна діяльність/Проекти регуляторних актів з АРВ».

З текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу також можна ознайомитися в управлінні економіки та регіонального розвитку Костопільської міської ради за адресою: Рівненська область, Рівненський район, м. Костопіль, вул. Незалежності,7, каб. 229.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовій формі  протягом одного місяця з дня оприлюднення даного проєкту на офіційному веб-сайті міської ради на адресу розробника: Рівненська область, Рівненський район, м. Костопіль, вул. Незалежності,7, управління економіки та регіонального розвитку Костопільської міської ради, або e-mail: econom5@ukr.net від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою.

                                Телефон для довідок: (098)9555075

 

Начальник управління економіки 
та регіонального розвитку                                                                                                              Віталій ПОВХ


 
Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.