Сб. Лют 24th, 2024

Ви хочете зробити свій дім теплим і затишним? Ви шукаєте надійну і стильну піч камінну, яка буде служити вам довгі роки? Тоді вам варто звернути увагу на печі камінні Plamen – це сучасні і якісні печі з чавуну, які створюють тепло і затишок в вашому домі.

Що таке печі камінні Plamen?

Печі камінні Plamen – це хорватська компанія, яка спеціалізується на виробництві печей камінних з чавуну. Історія бренду почалася в 1973 році, коли брати Пламен і Златко Крстич заснували невелику майстерню по виготовленню камінів і печей в місті Пожега. Завдяки своїй працьовитості, таланту і прагненню до якості, вони швидко здобули репутацію одних з кращих майстрів у своїй галузі. У 1980 році вони переїхали в новий завод в місті Огулін, де почали масове виробництво печей камінних під брендом Plamen, який походить від імені одного з братів. Сьогодні компанія Plamen є одним з лідерів ринку печей камінних в Хорватії і експортує свою продукцію в більш ніж 20 країн світу. Бренд Plamen відрізняється високою якістю, сучасним дизайном, екологічністю і інноваційністю. Компанія постійно вдосконалює свої технології і розробляє нові моделі печей камінних, які задовольняють потреби і очікування споживачів. Бренд Plamen також пишається своєю соціальною відповідальністю і підтримкою різних благодійних і культурних проектів.

Які переваги печей камінних Plamen?

Печі камінні Plamen мають багато переваг, які роблять їх вигідним і розумним вибором для вашого дому. Ось деякі з них:

  • Висока якість. Печі камінні Plamen виготовляються з високоякісного чавуну, який забезпечує довговічність, надійність і ефективність опалення. Печі камінні Plamen мають 5-річну гарантію від виробника і відповідають європейським стандартам якості і безпеки.
  • Енергоефективність. Печі камінні Plamen мають конвекційну систему, яка рівномірно розподіляє тепло по приміщенню і забезпечує економне споживання палива. Печі камінні Plamen також оснащені системою вторинного допалювання газів, яка зменшує викиди шкідливих речовин і підвищує ефективність опалення. Печі камінні Plamen – це продукція класу А або А+1, яка дозволяє економно використовувати паливо і отримувати достатньо тепла для опалення великих приміщень.
  • Стильний дизайн. Печі камінні Plamen мають різні моделі, які відрізняються за потужністю, розмірами, дизайном і функціональністю. Вони також мають велике скло, яке дозволяє бачити вогонь з будь-якого кута приміщення. Скло також має спеціальне покриття, яке запобігає його забрудненню і забезпечує чистоту і прозорість. Печі камінні Plamen легко очищати і обслуговувати, адже вони мають зручний доступ до всіх елементів і деталей. Печі камінні Plamen не тільки зігрівають ваш дім, але й створюють унікальну атмосферу, яка дарує вам радість і спокій.

Де купити печі камінні Plamen?

Якщо ви хочете купити печі камінні Plamen, ви можете звернутися до інтернет магазину Warmhouse, який є офіційним представником цього бренду в Україні. В інтернет магазині Warmhouse ви знайдете широкий асортимент печей камінних Plamen по наявності в магазині Львів. Ви також можете скористатися послугами професійного монтажу, безкоштовної доставки на відділення Нової пошти, консультації від досвідчених менеджерів і знижки на димохідні труби. В інтернет магазині Warmhouse ви отримаєте високу якість, доступну ціну і гарантовану задоволеність від покупки.

Печі камінні Plamen в інтернет магазині Warmhouse – це вигідна і розумна покупка, яка принесе

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.