Сб. Чер 22nd, 2024


Цікавий метод, який допоможе дізнатися про себе щось нове

За допомогою дати народження можна багато нового дізнатись про людину. Зокрема, про те, який колір має ваша аура.

Для цього потрібно додати всі числа дати народження людини, аж допоки не отримаєте однозначне число.

 

Наприклад: 14.11.1998 року. 1+4+1+1+1+9+9+8=34. Потім варто додати отримані цифри: 3+4=7.

 

Кожне число має свій відповідний колір аури:

  • 1- Червоний
  • 2- Жовтий
  • 3- Помаранчевий
  • 4- Зелений
  • 5- Блакитний
  • 6- Синій
  • 7- Фіолетовий
  • 8- Сірий
  • 9- Білий

Кольори аури людини

Червоний колір аури символізує активність, міць, вірність у коханні та пристрасну енергію. Такий колір підкреслює сильні здібності лідера, сексуальний потенціал та люблять славу.

Жовтий колір означає міцне здоров’я та багато щастя. Люди, у яких такий колір аури, мають доброзичливе та відкрите ставлення до людей. У них живий розум. Вони можуть подбати не лише про себе, а й про інших, люблять навчатись нового та не сприймають дрібні невдачі.

Помаранчевий колір аури має в собі багато життєвої сили, бадьорості. Такі люди завжди впевнені у своїх силах, із пошаною відносяться до своїх рідних та близьких людей. До речі, вважається, що люди із помаранчевою аурою часто мають проблеми з печінкою.

Зелений колір аури символізує силу, приязність, позитив та кмітливий розум. Ті, хто має зелений колір аури, дбайливо та милосердно до всього відносяться. Вони завжди прийдуть на допомогу та цінують думку друзів та знайомих.

Блакитний колір означає нерішучість людей, яким важко визначитись із вибором у житті. Часто такі люди можуть бути залежні від думки інших, однак, завжди намагаються вдосконалюватись. По життю прямують повільно, але цілеспрямовано.

Синій колір аури – це мудра та творча частина людини. Цей колір означає духовність та молитовність. Зазвичай люди із такою аурою живуть у гармонії. Часто вони присвячують себе для улюбленої роботи, хоча мають різкі зміни настрою.

Фіолетовий колір символізує благочестя, добре розвинену інтуїцію та пов’язаний із духовним життям. Їх кредо – це мораль із нотками філософії та релігія. Вони мають фантастичну уяву, яка поєднана із любов’ю. Ці люди часто шукають шляхи самовдосконалення. Такий колір аури притаманний особам, які в пошуках власного сенсу життя.

Люди з сірим кольором аури мають слабке здоров’я. У них всередині панує порожнеча, яка виражається через певну обмеженість. Такі люди здебільшого безхарактерні та егоїстичні. Їх мислення налаштоване на негатив, а самі по собі вони дуже ревниві.

Білий колір є найдосконалішим, адже він символізує чистоту та прозорість. Люди із таким кольором аури мають розширену свідомість, потяг до духовності та наділені високою інтуїцією.

Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.