Чоловіки намагалися незаконно перетнути кордон
Ще минулими вихідними двоє громадян України мали намір через річку Західний Буг потрапити за кордон, до Польщі.
Як повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України, одного з відчайдухів прикордонний наряд відділу «Амбуків» виявив поблизу українсько-польського кордону в неділю вранці.
Невідомий, побачивши прикордонників, почав втікати та кинувся вплав до суміжного берега.
Охоронці кордону поінформували колег по той бік держрубежу, де горе-плавця й затримали співробітники Прикордонної варти Республіки Польща.
Як з’ясувалося згодом, затриманим виявився 31-річний уродженець Сумщини.
Не маючи законних підстав для виїзду за кордон під час дії правового режиму воєнного стану, чоловік вирішив потрапити туди у незаконний спосіб.
Щоправда, надовго в Польщі він не затримався, адже польські стражі в рамках реадмісії передали правопорушника прикордонникам Волинського загону. Правоохоронці склали на громадянина адмінпротокол за ст.204-1 КУпАП, а представник ТЦК та СП вручив військовозобов’язаному повістку.
Протокол про адміністративне правопорушення та повістка чекали й на 26-річного уродженця Донеччини, котрий днем раніше спробував у такий самий спосіб незаконно дістатися Польщі.
Рішення по обох справах прийматиме суд. Наразі тривають заходи з встановлення осіб, причетних до незаконного переправлення громадян через українсько-польський кордон.