Сб. Кві 20th, 2024

Революційна ігрова консоль Nintendo Switch завоювала величезну популярність з моменту свого запуску. Однак, як і будь-який електронний пристрій, вона не застрахована від несправностей. У цьому вичерпному посібнику ми розглянемо найпоширеніші несправності Nintendo Switch і запропонуємо експертні рішення для їх ефективного усунення.

Зверніть увагу, якщо вам потрібен ремонт Nintendo Switch рекомендуємо звертатись в Reboot Service

Joy-Con Drift: Постійна проблема

Дрейф Joy-Con – поширена проблема серед користувачів Nintendo Switch, яка викликає розчарування і заважає ігровому процесу. Ця проблема проявляється, коли аналогові стики контролера реєструють рух, навіть якщо їх не торкатися, що призводить до нестабільної поведінки в грі.

Аналіз першопричини

Основною причиною дрейфу Joy-Con є зношеність компонентів аналогового джойстика. Накопичення пилу та деградація внутрішніх механізмів з часом загострюють проблему.

Профілактичні заходи

Щоб запобігти дрейфу Joy-Con, користувачі можуть застосувати кілька профілактичних заходів:

 • Регулярне чищення: Періодично чистіть аналогові джойстики стисненим повітрям або м’якою щіткою, щоб видалити сміття і запобігти його накопиченню.
 • Правильне поводження: Не прикладайте надмірних зусиль до аналогових педалей, оскільки грубе поводження з ними може прискорити їхній знос.
 • Калібрування: Відкалібруйте контролери Joy-Con за допомогою системних налаштувань, щоб забезпечити оптимальну продуктивність.

Ефективні рішення

Для користувачів, які вже борються з дрейфом Joy-Con, ми пропонуємо кілька ефективних рішень:

 • Ремонт своїми руками: Скористайтеся онлайн-уроками та запасними частинами, щоб виконати ремонт своїми руками, в тому числі заміну аналогового стику.
 • Підтримка виробника: Nintendo пропонує послуги з ремонту Joy-Con drift на умовах гарантії, забезпечуючи користувачів безпроблемним рішенням.
 • Ремонт від сторонніх виробників: Зверніться до авторитетних сторонніх сервісів, що спеціалізуються на ремонті обладнання Nintendo Switch, щоб швидко вирішити проблему.

Подряпини на екрані: Захист дисплея

Ще одна поширена дилема, з якою стикаються власники Nintendo Switch, – подряпини на екрані, які можуть погіршити візуальну привабливість і функціональність пристрою.

Ідентифікація винуватця

Подряпини на екрані зазвичай виникають через неправильне зберігання або контакт з абразивними поверхнями під час використання консолі в ручному режимі або в док-станції.

Профілактичні заходи

Щоб захистити екран Nintendo Switch від подряпин, скористайтеся наведеними нижче профілактичними заходами:

 • Захисні плівки: Придбайте високоякісні захисні плівки, спеціально розроблені для Nintendo Switch, щоб створити надійний захист від подряпин і потертостей.
 • Безпечне зберігання: Зберігайте пристрій у захисному чохлі або сумці, коли він не використовується, щоб звести до мінімуму потенційну небезпеку подряпин.
 • Дбайливе поводження: Будьте обережні під час під’єднання та від’єднання консолі, щоб уникнути випадкового контакту з шорсткими поверхнями.

Заходи з усунення несправностей

Якщо на екрані вашої Nintendo Switch вже з’явилися подряпини, не хвилюйтеся! Ось кілька заходів, які допоможуть вирішити цю проблему:

 • Полірування: використовуйте серветку з мікрофібри та м’який миючий розчин, щоб акуратно відполірувати дрібні подряпини, відновивши чіткість екрану.
 • Заміна: У випадку сильних подряпин або пошкоджень, замініть екран на оригінальну запчастину або зверніться до професійного майстра.

Розряд акумулятора: Подовження терміну служби акумулятора

Розряджання акумулятора є повсюдною проблемою для портативних ігрових пристроїв, таких як Nintendo Switch, що часто перешкоджає тривалим ігровим сесіям.

Визначення винуватця

Кілька факторів впливають на розряд акумулятора Nintendo Switch, зокрема, інтенсивне ігрове використання, фонові процеси та системні налаштування.

Тактичні маневри

Щоб подовжити термін служби акумулятора Nintendo Switch і зменшити проблеми з розрядженням, скористайтеся наступними стратегічними маневрами:

 • Оптимізація налаштувань: Налаштуйте системні параметри, такі як яскравість, звук і підключення до мережі, щоб оптимізувати енергоспоживання без шкоди для ігрового процесу.
 • Акумулятори: Інвестуйте в портативні акумулятори або павербанки, щоб доповнити внутрішню батарею консолі та продовжити ігрові сесії на ходу.
 • Заплановані перерви: Робіть періодичні перерви під час тривалих ігрових сесій, щоб дати пристрою охолонути і заощадити заряд акумулятора.

Тактичні рішення

Якщо акумулятор постійно розряджається, скористайтеся цими тактичними рішеннями, щоб відновити оптимальну продуктивність:

 • Оновлення прошивки: Переконайтеся, що ваша прошивка Nintendo Switch оновлена, оскільки виробники часто випускають патчі для вирішення проблем з оптимізацією роботи акумулятора.
 • Калібрування акумулятора: Повторно відкалібруйте акумулятор консолі, періодично повністю заряджаючи і розряджаючи його, щоб відкалібрувати індикатор заряду і підвищити точність.
 • Професійна оцінка: Якщо розряд батареї не припиняється, незважаючи на зусилля з оптимізації, зверніться за професійною оцінкою та ремонтом, щоб діагностувати та усунути основні проблеми з апаратним забезпеченням.

Орієнтуватися в поширених несправностях Nintendo Switch може бути складно, але озброївшись правильними знаннями та проактивними заходами, користувачі можуть ефективно усунути ці проблеми і відновити свій ігровий досвід до повного потенціалу.

Пам’ятайте, чи то усунення дрейфу Joy-Con, захист від подряпин на екрані або оптимізація роботи акумулятора – поінформованість і проактивність є ключовими факторами для забезпечення бездоганного ігрового досвіду на вашому Nintendo Switch.

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.