Ср. Лип 24th, 2024

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців

Працевлаштуватися під час війни нескладно, головне мати бажання. Про це журналістам Радіо Трек розповіли рівняни під час невеликого вуличного опитування. Більшість схиляються до думки, що знайти роботу у Рівному легко. Вакансій багато, але немало й тих, хто шукає роботу.

Втім, деякі перехожі скаржилися, що чимало роботодавців відмовляють людям старшого віку.

 

Але, зауважують рівняни, є вакансії, на які більший попит і труднощів з роботою взагалі немає. Наприклад, фахівцям у галузі ІТ, медицини, водіям і різного роду майстрам.

Окрім цього, журналісти Радіо Трек з’ясували, що чимало рівнян не знають, який зараз розмір середньої заробітної плати у Рівному. Кажуть, вона становить близько 8 тисяч грн, тоді як насправді середня зарплата зараз становить близько 17 гривень. Про це свідчать дані з сайту пошуку роботи.

Зокрема, люди говорили таке:

– Вакансій є багато, роботу можливо знайти. Аби люди хотіли працювати…, – каже рівнянка Олена

 

 

– Так, дуже легко знайти роботу. Дуже багато вакансій насправді, але вони мало оплачувані! – каже рівнянка Катя

 

 

Дивлячись який вік. Мені – 56 і мені складно. Хоча в мене є професія. Йду з центру зайнятості. Вакансії є, та чи влаштують вони мене? Зарплата низька…, – каже рівнянка Лідія

До слова, Рівненський обласний центр зайнятості пропонує велику кількість вакансій, тому кожен охочий має змогу працевлаштуватись за здобутою спеціальністю.

Станом на 21 червня цього року у базі було близько 2 тисяч вакансій.

На одне робоче місце претендує троє безробітних. З пропозиціями працевлаштування можна ознайомитися на сайті Рівненського обласного центру зайнятості у рубриці «Шукаю роботу».Джерело

Від Світлана Савіцька

Журналіст, уродженець Костопіля, працювала перед війною в одній із Рівненьских газет журналістом.